0:3 siatkarek KSZO Ostrowiec w Tarnowie, ale były dobre momenty [ZDJĘCIA]

MAJ
Artur Gawle/Gazeta Krakowska/Polska Press
W meczu pierwszej ligi siatkarek, Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów wygrała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0.

Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:21, 25:15, 25:21).

KSZO: Klekot, Dyduła, Kawa, Kobus, Piotrowska, Kacprzak, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Błaszczyk, Kmuk, Klepacz, Rdzanek (libero). Trener: Marcin Cebo.

Grupa Azoty PWSZ Jedynka: Szabo, Duda, Abramajtis, Jaroszewicz, Szczygieł, Kędziora, Samul (libero) oraz Molenda, Buczek, Minicz. Trener: Łukasz Marciniak.

Po raz kolejny siatkarkom KSZO Ostrowiec nie udało się wywalczyć punktu. Tym razem nasze zawodniczki uległy drużynie z Tarnowa. W pierwszym secie zawodniczki z Ostrowca grały bardzo ambitnie prowadząc nawet 13:12. Końcówka tej partii meczu należała jednak do tarnowianek, a to głównie za sprawą masy błędów popełnianych w ataku przez zespół z Ostrowca.

Wynik drugiego seta mówi sam za siebie. Zdecydowanie dominującym zespołem była drużyna PWSZ Jedynka Tarnów. Zawodniczki z Ostrowca fatalnie odbierały piłki i przegrywały na początku drugiej partii już 2:7. Pomimo starań szkoleniowca Marcina Cebo i wprowadzanych zmian w składzie wyniku drugiego seta nie udało się odwrócić.

Niespodziewanie rozpoczął się trzeci set meczu, ponieważ zawodniczki z Ostrowca grały całkiem nieźle i prowadziły 6:4. Późnej KSZO prowadził 13:8, 15:10 i 17:13, jednak siatkarki z Tarnowa wróciły do dobrej gry i końcówka seta oraz meczu należała dno nich.

- Stale jesteśmy na etapie budowania drużyny – mówi dyrektor do spraw sportowych KSZO SA, Dawid Ogórek – Cieszy to, że nasze zawodniczki mają dobre fragmenty gry. Przed nami dużo pracy, ale mocno wierzę w to, że to przyniesie pozytywny efekt - dodał.

Warto dodać,ze w drużynie z Tarnowa zagrały cztery byłe zawodniczki KSZO: Nikola Abramajtis, Olga Samul, Justyna Kędziora i Karolina Szczygieł.

Kolejny mecz nasze zawodniczki zagrają przed własną publicznością 11 stycznia o godzinie 17 z drużyną Uni Opole.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA