1. liga piłkarek ręcznych. Druga wygrana Suzuki Korony Handball Kielce. Debiuty Islandki i 14-latki

Szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce (różowe koszulki) odniosły kolejne łatwe zwycięstwo. Kamil Bielaszewski
W meczu drugiej kolejki 1. ligi piłkarek ręcznych, Suzuki Korona Handball Kielce wygrała z SMS ZPRP I Płock.

Suzuki Korona Handball Kielce - SMS ZPRP I Płock 34:26 (18:7)
Suzuki Korona Handball: Chodakowska, Toboła, Smelcerz - Grabarczyk 4, Samiczak 2, Miśkiewicz 1, Sigurdardottir 4, Podsiadło 4 (2), Młynarska-Papaj 4 (2), Jaworska 4, Staszewska 3, Rzepka 1, Szymanik 1, Gruszczyńska 3, Berlińska 3, Mikocka.

Kielczanki drugi mecz w tym sezonie również rozgrywały przed własną widownią i nie dały płocczankom żadnych szans. Szczególnie w pierwszej połowie ich przewaga była bardzo wyraźna w każdym elemencie. Dużo bramek drużyna trenera Pawła Tetelewskiego zdobyła z kontrataków, które wynikały z dobrze zorganizowanej obrony. W 8 minucie "Koroneczki" prowadziły 7:1, a w 25 - 15:4.

W drugiej połowie nasza drużyna zagrała słabiej, błędów było więcej, co być może wynikało z braku koncentracji, wywołanego wysokim prowadzeniem. Pewnie również z tego, że sporo minut na boisku dostały zmienniczki.

W kieleckim zespole zadebiutowało kilka zawodniczek, m.in. 22-letnia Agnes Sigurdardottir - prywatnie dziewczyna szczypiornisty Łomży Industrii Kielce, Haukura Thrastarsona (który oglądał mecz z trybun) - zdobyła 4 bramki, oraz zaledwie 14-letnia bramkarka Nina Smelcerz - obroniła rzut karny.