1. liga piłkarek ręcznych. Suzuki Korona Handball Kielce pokonała drużynę z Rzeszowa. Było trochę emocji

Suzuki Korona Handball Kielce pokonała w piątek Handball Rzeszów.
Suzuki Korona Handball Kielce pokonała w piątek Handball Rzeszów. Suzuki Korona Handball Kielce
W meczu pierwszej ligi piłkarek ręcznych, Suzuki Korona Handball Kielce pokonała drużynę z Handball Rzeszów. Kielczanki wprawdzie prowadziły przez cały mecz, ale grały nierówno, po okresach dobrej gry przychodziły słabsze momenty i rywalki w końcówce spotkania niebezpiecznie się zbliżyły.

Piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball Kielce pokonały Handball Rzeszów

Suzuki Korona Handball Kielce - Handball Rzeszów 35:29 (16:12)
Suzuki Korona Handball: Toboła - Grabarczyk 3, Samiczak, Miśkiewicz 4, Podsiadło 1, Młynarska 2, Jaworska 3, Staszewska 7, Rzepka 1, Szymanik 1, Śmiglarska 1, Kotwica 5, Berlińska 7 (1), Mikocka.

Kielczanki zagrały w tym spotkaniu "w kratkę", miały dobre fragmenty, ale były one przeplatane słabszymi, obfitującymi w błędy. Ale przez cały mecz prowadziły - w 7 minucie 7:2, lecz w 24 tylko 13:11. W drugiej połowie wydawało się, że kontrolują wynik, w 44 minucie było 26:20. Potem nastąpiła seria błędów i w 53 minucie miały tylko jedną bramkę straty (29:28). Na szczęście końcówka spotkania należała do naszej drużyny.