Kamil Bielaszewski
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, Varsovia Warszawa przegrała z Suzuki Koroną Handball Kielce.

Varsovia Warszawa - Suzuki Korona Handball Kielce 25:27 (16:13)
Suzuki Korona Handball: Chodakowska - Grabarczyk 2, Samiczak, Miśkiewicz 2, Sigurdardottir 2, Podsiadło 6, Młynarska-Papaj 9 (4), Jaworska 1, Staszewska 1, Rzepka, Szymanik 1, Berlińska 3, Mikocka.

Kielczanki musiały się mocno napracować na wygraną. Początek spotkania należał zdecydowanie dla warszawianek, które w 17 minucie prowadziły 10:3. Od tego jednak momentu drużyna trenera Pawła Tetelewskiego zaczęła grać lepiej i odrabiała straty. Zdobyła pierwsze pięć goli po przerwie i w 34 minucie prowadziła 18:16. Varsovia szybko doprowadziła do remisu i już do końca mecz był wyrównany. Ostatni remis był w 51 minucie (22:22), ale w 57 minucie zespół z Kielc prowadził tylko 26:25. Za chwilę gola zdobyła najskuteczniejsza w naszym zespole Agnieszka Młynarska-Papaj i, jak się okazało, była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

W najbliższy piątek, 14 października, o godzinie 20.30 Suzuki Korona Handball podejmie AZS UMCS Lublin.