1. liga piłkarzy ręcznych. Dziwny mecz KSSPR Końskie w Radzyminie. Ale wygrany

Tadeusz Klocek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, SPR ROKiS Radzymin przegrał z KSSPR Końskie.

SPR ROKiS Radzymin - KSSPR Końskie 20:30 (13:9)

KSSPR: Wnuk, Szot, W. Witkowski - M. Napierała 1 (1), Woś 4, Maleszak 4, Pilarski 5, Wolski 1, W. Sękowski, Janus 5, Woźniak 1, P. Matyjasik 1, T. Napierała 5 (4), Słonicki, Gasin 3.

W 35 minucie gospodarze prowadzili 14:11. Jednak od tego momentu goście przeszli jakąś cudowną przemianę i zaczęli grać bardzo dobrze. Do końca spotkania stracili już tylko 6 bramek, a rzucili 19! - W drugiej połowie zaczęliśmy bardzo dobrze grać w obronie, świetnie bronił Patryk Wnuk, w ataku zaskoczył Adam Janus, który godnie zastąpił na rozegraniu kontuzjowanego Daniela Goliszewskiego - mówił trener KSSPR, Robert Napierała.

Początek spotkania to nieskuteczność z obu stron, zawodnicy rozgrzali obu bramkarzy. W 18 minucie było zaledwie 5:2, po trzech bramkach dla ROKiS Mateusza Chabiora, najlepszego strzelca gospodarzy, któremu specjalną uwagę mieli poświęcić gracze z Końskich. Ale od tego momentu Chabior zdobył tylko trzy bramki, w tym dwie z karnych.

Konecczanie szybko się pozbierali, nabrali skuteczności i w 25 minucie prowadzili 9:8. Potem jednak w ciągu dwóch minut dostali trzy kary i gospodarze do przerwy prowadzili różnicą czterech bramek. Drugą połowę ekipa z Radzymina otworzyła golem i było 14:9. Później jednak nastąpiła wspomniana metamorfoza konecczan, którzy rozstrzygnęli mecz, gdy od swojego prowadzenia 17:16 w 43 minucie, zdobyli siedem bramek z rzędu.

SZOKUJĄCA DEKLARACJA BOGDANA WENTY SPRZED LAT. „CHCĘ ODDAĆ OKO BIELECKIEMU”

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: 1. liga piłkarzy ręcznych. Dziwny mecz KSSPR Końskie w Radzyminie. Ale wygrany - Echo Dnia Świętokrzyskie