1. liga piłkarzy ręcznych. KSSPR Końskie przegrało z Orlen Upstream SRS Przemyśl

KSSPR Końskie
W meczu pierwszej kolejki grupy D 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z Orlen Upstream SRS Przemyśl.

KSSPR Końskie - Orlen Upstream SRS Przemyśl 23:27 (10:13)
KSSPR: Szot, Witkowski - P. Napierała 1, B. Sękowski, Ciszek, Ł. Sękowski 1, Maleszak 1, Pilarski, Wolski 9, Włodarski, Rurarz, Kubała 3, P. Matyjasik 8 (6), Słonicki.

Ciekawy, choć nie stojący na najwyższym poziomie mecz na inaugurację sezonu. Gospodarze zaczęli bardzo dobrze i w 7 minucie prowadzili 4:1. Goście szybko uporządkowali szyki i po kwadransie wygrywali 7:5. Do nich również należała końcówka pierwszej połowy, w której oba zespoły grały na dobrym poziomie w obronie, mogły liczyć na swoich bramkarzy, ale popełniały sporo błędów w ofensywie.

W 38 minucie konecczanie zmniejszyli straty do jednego gola (14:15), ale od tego momentu stracili cztery bramki z rzędu. Poderwali się jeszcze raz, dzięki czemu w 50 minucie był remis 21:21. Za chwilę mogli wyjść na prowadzenie, ale nie wykorzystali okazji. Przemyślanie odpowiedzieli trzema bramkami z rzędu, co rozstrzygnęło o ich wygranej.