PK
Tadeusz Klocek
W meczu ostatniej kolejki grupy C pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KPR Legionowo wygrał po rzutach karnych z KSSPR Końskie.

KPR Legionowo - KSSPR Końskie 29:28 po karnych (26:26, 14:10)

KSSPR: Wnuk, Szot - Woś 5 (1), Maleszak 4, Pilarski 1, Wolski 4, P. Matyjasik 2, T. Napierała 3 (1), Słonicki, Gasin 7.

Konecczanie w ostatnim meczu sezonu zdobyli punkt, przegrywając po rzutach karnych z KPR Legionowo. Drużyna trenera Roberta Napierały ma szansę utrzymaĆ czwarte miejsce w tabeli, pod warunkiem, że Padwa Zamość nie zdobędzie w wyjazdowym meczu z Orlenem Wisłą Płock więcej niż punkt, a MTS Chrzanów nie wygra za trzy punkty w Białej Podlaskiej.

Pierwsza połowa meczu w Legionowie należała do gospodarzy, którzy po kilku wyrównanych minutach wyszli na prowadzenie i niemal do końca pierwszej połowy je powiększali - w 26 minucie wygrywali 13:7.

W drugiej połowie przeważali konecczanie, którzy szybko odrabiali straty. W 38 minucie Legionowo prowadziło tylko 16:15, w 44 minucie był remis 19:19, a w 51 minucie na prowadzenie 22:21 wyszło KSSPR.

Po zaciętej końcówce doszło do rzutów karnych, które lepiej egzekwowali zawodnicy KPR Legionowo.