1. liga piłkarzy ręcznych. KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski powalczył w Zamościu z Padwą

Mariusz Jabłoński
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Padwa Zamość wygrała z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

Padwa Zamość - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:28 (12:12)
KSZO Odlewnia: Kijewski, Piątkowski, Baran - Rusin, Jeżyna 8 (4), Cukierski 3, Kogutowicz 3, Mehdizadeh 3, Włodarski 1, Pawlik, Włoskiewicz 7, Skuciński 2, Hubka 1.

Dobry mecz ostrowczan z czołową drużyną pierwszej ligi. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, tablica aż 10 razy pokazywała wynik remisowy. Na początku drugiej przewagę uzyskali zamościanie, którzy w 36 minucie prowadzili 17:14. Ale "Wojownicy" nie odpuszczali, poprawili obronę, przeprowadzili kilka dobrych akcji w ataku pozycyjnym i w 43 minucie, po golu Macieja Cukierskiego, znów był remis (19:19). Trzy minuty później, po trafieniu bardzo skutecznego w końcówce Maciej Jeżyny (6 bramek w ostatnim kwadransie meczu) goście objęli prowadzenie 22:21. Padwa odpowiedziała jednak serią trzech trafień i już do końca spotkania prowadziła różnicą jednej do trzech bramek.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, SURFING, WESELA… [zdjęcia]