1. liga piłkarzy ręcznych. Minimalna przegrana KSZO Handball Ostrowiec w Chrzanowie

PK
Anna Śledzińska
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Unimetal Recykling MTS Chrzanów wygrało z KSZO Handball Ostrowiec.

Unimetal Recykling MTS Chrzanów - KSZO Handball Ostrowiec Św. 24:23 (13:11)
KSZO Handball:Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 3, Falasa, Tkaczyk 4, Jeżyna 7 (2), Kogutowicz, Grabowski 5 (1), Włoskiewicz, Wojkowski 4.

W Chrzanowie przegrywały czołowe drużyny ligi, przegrała i ekipa z Ostrowca, choć po zaciętym i wyrównanym meczu. Pierwsze minuty spotkania na równo, potem przewagę uzyskali goście, którzy w 11 minucie prowadzili 7:4. Gra ostrowczan zawaliła się między 19 a 28 minutą, kiedy MTS zdobyło pięć bramek, nie tracąc żadnej i było 12:10 dla chrzanowian.

W drugiej połowie długo prowadzili gospodarze, choć nie była to wyraźna przewaga, zwykle była to jedna lub dwie bramki różnicy. KSZO dopędził rywala w końcówce, dwukrotnie doprowadzając do remisu - w 56 minucie zrobił to Michał Grabowski (22:22), chwilę później Adrian Wojkowski (23:23).

Drużyna trenera Tomasza Radowieckiego mogła wygrać to spotkanie, ale w ostatnich 100 sekundach popełniła dwa błędy. Najpierw zgubiła piłkę niespełna minutę przed końcem i Filip Wadowski zdobył gola dla Chrzanowa rzutem do pustej bramki (24:23). Pół minuty przed końcem trener gości wziął czas. Sześć sekund przed ostatnia syreną dwuminutową karę dostał zawodnik MTS. Niestety, nasi zawodnicy nie zdołali oddać rzutu, bo znów "posiali" piłkę...

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE