1. liga piłkarzy ręcznych. Minimalna wygrana KSSPR Końskie. Pierwsza w sezonie

Tadeusz Klocek
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z Viretem CMC Zawiercie.

KSSPR Końskie - Viret CMC Zawiercie 25:24 (11:11)
KSSPR: Szot, Witkowski - B. Sękowski 6 (1), Maleszak, Wolski 1, Ciszek 2, Włodarski 2, Rurarz 3, Kubała 8, P. Matyjasik 2 (1), Słonicki 1.

Nie mający do tej pory żadnego punktu na koncie konecczanie na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo musieli się sporo napracować. Beniaminek postawił trudne warunki, przez co mecz przez 60 minut był wyrównany i do ostatnich sekund trzymał w napięciu.

W pierwszej połowie obie drużyny prowadziły na przemian, nie potrafiąc wypracować wyższej przewagi, niż dwubramkowa. W drugiej części nadal trwała zacięta walka. W 49 minucie KSSPR odskoczyło na 21:19, ale za chwilę był remis 21:21. Gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami. W 56 minucie konecczanie wygrywali 24:22 i do tego momentu przez ponad trzy minuty nie padła żadna bramka. W ostatniej minucie o zwycięstwie naszego zespołu zadecydował Artur Rurarz, trafiając na 25:23.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE