1. liga piłkarzy ręcznych. Niespodziewana porażka KSSPR Końskie

Tadeusz Klocek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z MTS Chrzanów.

KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 24:27 (14:15)

KSSPR: Buchcic, Witkowski - Woś, Maleszak 2, Pilarski 6, Wolski 3, Telka 1, Gruszczyński 1, Rurarz 3, P. Matyjasik 6 (1), T. Napierała 2, Słonicki.

Konecczanie rozegrali jedno ze słabszych spotkań w tym sezonie. Zaczęło się źle, bo w pierwszej połowie niedyspozycję zgłosił bramkarz KSSPR, Kamil Buchcic i już do końca spotkania między słupkami stał młody Wiktor Witkowski. Poza pierwszymi minutami, w pierwszej połowie chrzanowianie cały czas prowadzili, gospodarze kilka razy doprowadzali do remisów.

Podobnie wyglądała druga połowa. MTS odskakiwał na jedną, dwie, trzy bramki różnicy, a drużyna trenera Roberta Napierały od czasu do czasu doprowadzała do wyrównania. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 47 minucie, gdy na tablicy wyników widniał remis 19:19. Gdy w 57 minucie zespół z Chrzanowa odskoczył na 26:23, wiadomo było, że goście wygrają mecz.