1. liga piłkarzy ręcznych. Pewna wygrana KSSPR Końskie w Puławach z rezerwami Azotów

Krzysztof Krogulec
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Azoty II Puławy przegrały z KSSPR Końskie.

ZOBACZ: PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty - trwa głosowanie. Sprawdź liderów i zagłosuj

Azoty II Puławy - KSSPR Końskie 24:29 (10:15)

KSSPR: Buchcic, Witkowski - P. Napierała, Woś 1, Maleszak 3, Pilarski 8, Wolski, Telka 1, Gruszczyński, Zając, Rurarz 6, P. Matyjasik 10 (6), T. Napierała, Słonicki.

Pewna wygrana konecczan, którzy prowadzili od pierwszej do ostatniej minuty. Goście grali solidnie w obronie, dzięki czemu mogli kontrować, pewnie rozgrywali ataki pozycyjne. W 13 minucie wygrywali 7:3, w 20 - 11:6, w 26 - 14:7.

Po przerwie przewaga zespołu trenera Roberta Napierały powoli, ale niemal cały czas rosła. Poza jednym momentem - w 45 minucie gospodarze przegrywali tylko 18:22. W końcówce, mimo że na boisko weszli wszyscy koneccy rezerwowi, KSSPR prowadziło już 29:20.