1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka AZS UJK Kielce w Zawierciu po walce

Krzysztof Klimek/AZS UJK Kielce
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Viret CMC Zawiercie wygrał z AZS UJK Kielce.

Viret CMC Zawiercie - AZS UJK Kielce 31:29 (14:12)
AZS UJK: Czerwiński, Pyrka, Drozd - Bernacki, M. Bysiak 5 (2), A. Pinda 3, Bulski 9 (1), Wacek, Curyło, Siedlarz 1, P. Bysiak, Zdziech 3 (1), Szyc 2, Kordos 6.

Wyrównany i zacięty mecz, który kielczanie mogli wygrać, gdyby popełnili o kilka błędów mniej. Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny prowadziły na przemian. W 22 minucie zawiercianie odskoczyli na 11:8 i, jak się potem okazało, prowadzenia nie oddali już do końca pojedynku. Przez większość drugiej połowy Viret wygrywał różnicą trzech czterech bramek. W 46 minucie było tylko 23:21, ale gospodarze zaaplikowali naszej drużynie trzy bramki z rzędu. Zespół z Kielc walczył do końca, w 59 minucie, po golu Jakuba Bulskiego, było tylko 29:28, za chwilę gospodarze znów wygrywali tylko jednym golem, ale to do nich należało ostanie słowo.