1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka KSSPR Końskie na zakończenie pierwszej rundy

Tadeusz Klocek
W meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z KPR Legionowo.

KSSPR Końskie - KPR Legionowo 23:30 (12:12)

KSSPR Wnuk, Szot - Woś, B. Sękowski 1, Maleszak 2, Pilarski 5, Wolski, Goliszewski 6, P. Matyjasik 2 (1), T. Napierała 2, Słonicki, Gasin 5.

W kończącym pierwszą rundę meczu spotkali się sąsiedzi z tabeli. Konecczanie dobrze rozpoczęli mecz, prowadzili 3:0. Potem jednak do głosu zaczęli dochodzić goście, mający w składzie kilku zawodników ogranych w PGNiG Superlidze (w której KPR Legionowo jeszcze w poprzednim sezonie występował), m.in: Wiktora Jędrzejewskiego, Michała Prątnickiego, Pawła Gawęckiego czy Kamila Cioka.

W 16 minucie legionowianie objęli prowadzenie 7:6, w 24 KSSPR wygrywało 11:9. W drugiej połowie gospodarze mieli duże problemy ze skutecznością. Jeszcze w 38 minucie był remis 16:16, ale seria nieskutecznych rzutów zawodników z Końskich spowodowała, że w 45 minucie drużyna Roberta Napierały przegrywała 16:21. Strat już nie udało się odrobić.

KIEDYŚ PASTWISKO, DZIŚ SUZUKI ARENA. ZOBACZ HISTORIĘ KIELECKIEGO STADIONU [ZDJĘCIA]

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK GRAŁ W JEDNEJ DRUŻYNIE Z ANDRZEJEM SUPRONEM. W PIŁKĘ NOŻNĄ.

ŚLUB W PIEKLE. NIEZWYKŁA SESJA FOTOGRAFICZNA PIŁKAREK RĘCZNYCH

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: 1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka KSSPR Końskie na zakończenie pierwszej rundy - Echo Dnia Świętokrzyskie