1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka KSSPR Końskie w Chrzanowie

W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, MTS Chrzanów wygrało z KSSPR Końskie.

MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 27:23 (12:11)
KSSPR: Szot, Witkowski - P. Napierała 1, Woś, Ł. Sękowski, B. Sękowski, Maleszak 1, Wolski 9 (1), Włodarski 5, Rurarz 2, Kubała 1, P. Matyjasik 4 (1), Słonicki.

Jeszcze w 55 minucie tego meczu był remis 22:22. Konecczanie dociągnęli do tego wyniku, zdobywając dwa gole. - Była w tym momencie szansa na przełamanie rywala, zabrakło jednej wybronionej piłki. A tak Chrzanów rzucił trzy bramki, nam zabrakło zimnej głowy, nie rzuciliśmy między innymi karnego i przegraliśmy - mówił trener KSSPR, Michał Przybylski.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny prowadziły na przemian jednym golem albo był remis. Już w 15 minucie goście stracili Bartosza Sękowskiego, który doznał kontuzji dłoni. - W ataku na środku rozegrania udanie zastąpił go Przemek Matyjasik, ale w obronie zrobiła się dziura - analizował konecki szkoleniowiec.

Druga połowa to już lekka przewaga gospodarzy, zawodnicy KSSPR cały czas gonili. W 37 minucie MTS prowadziło 15:11, w 39 - 15:14, w 41 - 17:14, w 49 był remis 18:18.

- W Chrzanowie wszystkim gra się ciężko, szczególnie drużynom, który mają taki debet w ludziach, jak my. Za tydzień do Końskich przyjeżdża Padwa Zamość i postaramy się sprawić niespodziankę - dodał Michał Przybylski.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE