1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka SMS ZPRP Kielce w Warszawie

Krzysztof Krogulec
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UW Warszawa wygrał z SMS ZPRP Kielce.

ZOBACZ: PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty - trwa głosowanie. Sprawdź liderów i zagłosuj

AZS UW Warszawa - SMS ZPRP Kielce 29:21 (15:13)

SMS ZPRP: Nowak, Zacharski - Gołda 1, Walczyk, Schabowski 1, Czarnecki 5, Brzeziński 1, Bienenda 6 (5), Czekaj 2, Pawłowski 3, Winiarczuk 1, Rosowski 1.

Zaczęło się pechowo, bo na rozgrzewce kontuzji kolana doznał bramkarz SMS, Cezary Kaczmarczyk. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale długo trudno było powiedzieć, że losy zwycięstwa są rozstrzygnięte. W 8 minucie AZS UW wygrywał 4:1. w 17 - 9:5, w 20 - 11:6. W drugiej połowie kielczanie zaczęli powoli odrabiać straty, w 45 minucie zespół z Warszawy wygrywał tylko 21:19. Jednak końcówka w wykonaniu gości była fatalna. SMS przez 12 minut nie zdobyła gola i w 57 minucie drużyna ze stolicy wygrywała 27:19.

Materiał oryginalny: 1. liga piłkarzy ręcznych. Porażka SMS ZPRP Kielce w Warszawie - Echo Dnia Świętokrzyskie