1. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana KSSPR Końskie z MTS Chrzanów po zaciętym meczu

Tadeusz Klocek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z MTS Chrzanów.

KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 24:22 (13:10)

KSSPR: Wnuk, Szot - Woś 1, Maleszak 3, Pilarski 2, Wolski 3, Janus, P. Matyjasik 10 (3), T. Napierała 3 (1), Słonicki, Gasin 2.

Kolejna drużyna z czołówki, tym razem czwarta w tabeli, zostawiła punkty w Końskich. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo dobra, w 14 minucie drużyna trenera Roberta Napierały prowadziła 7:3, w 19 - 10:4.

Konecczanie dobrze zaczęli również drugą część gry - w 33 minucie KSSPR wygrywało 15;10. Od tego momentu nasi szczypiorniści zaczęli grać nieco nerwowo, łapali niepotrzebne kary, gubili piłkę, byli nieskuteczni. Chrzanowianie szybko odrabiali straty i w 46 minucie wygrywali 19:17. Końcówka spotkania była bardzo ciekawa. Od stanu 18:20 zespół z Końskich rzucił trzy bramki z rzędu, ale w 53 minucie znów był remis. Dobre interwencje Patryka Wnuka oraz bramki Dawida Maleszaka i Przemysława Matyjasika zadecydowały o zwycięstwie miejscowych.

TAK WYGLĄDA KIELECKO-WĘGIERSKA PRZYJAŹŃ [ZDJĘCIA KIBICÓW, VIDEO]

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: 1. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana KSSPR Końskie z MTS Chrzanów po zaciętym meczu - Echo Dnia Świętokrzyskie