1. liga piłkarzy ręcznych. Wyraźna porażka SMS ZPRP Kielce

W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce przegrała z AZS AWF Biała Podlaska.

SMS ZPRP Kielce - AZS AWF Biała Podlaska 20:30 (8:13)

SMS ZPRP: Nowak, Kaczmarczyk, Zacharski - Orłowski 1, Gołda, Walczyk, Schabowski 1, Czarnecki 2 (2), Brzeziński 2, Krawczyk 3, Leśniak 3 (2), Czekaj 2, Pawłowski 2, Czaja 3, Domagała 1.

AZS AWF Biała Podlaska to czołówka pierwszej ligi i drużyna dalece bardziej doświadczona, niż uczniowie SMS, ale gospodarze nie zagrali dobrego meczu i nawet z takim przeciwnikiem powinni przegrać niżej.

A zaczęło się nieźle, bo od minimalnego prowadzenia SMS. W 5 minucie było 3:2. "Akademicy" odpowiedzieli jednak serią trzech bramek, a ich przewaga uwidoczniła się najbardziej pod koniec pierwszej połowy, kiedy od stanu 8:10 zdobyli trzy bramki z rzędu i na początku drugiej. W 38 minucie zespół z Kielc przegrywał 11:18 i już nie dało się odwrócić losów zwycięstwa.