12. kolejka PKO Ekstraklasy: gol z połowy, derby Krakowa na remis [WIDEO]

etc
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Gol Jakuba Świerczoka niemal z połowy boiska, siedem bramek w Białymstoku, Legia Warszawa znów liderem, a derby Krakowa bez rozstrzygnięcia - jak widać sporo działo się w ramach 12. kolejki. Polecamy skrót najważniejszych wydarzeń każdego meczu.

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

PKO Ekstraklasa. Lech Poznań wystawił najmocniejszy skład i mecz z beniaminkiem skończył się wynikiem 4:0. Legia Warszawa wykorzystała potknięcie Rakowa Częstochowa, zamieniając się z nim miejscami na szczycie tabeli. Derby Krakowa niestety zawiodły, więc spotkaniem 12. kolejki uznajemy widowisko w Białymstoku, które zakończyło się zwycięstwem Jagiellonii 4:3. W naszej jedenastce znajdziecie:- komplet jedenastu seniorów- pięciu Polaków, dwóch Hiszpanów, Chorwata, Norwega, Portugalczyka, Szweda. - trzech zawodników Lecha Poznań, po dwóch graczy Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław, po jednym Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Pogoni Szczecin oraz Warty Poznań.

Lech goni za czołówką. Jedenastka 12. kolejki PKO Ekstraklas...