2. liga. AZS UJK Społem Kielce zdemolował niepokonanego dotąd rywala

PK
AZS UJK Społem Kielce
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Społem Kielce wygrał z Grunwaldem Ruda Śląska.

AZS UJK Społem Kielce - Grunwald Ruda Śl. 43:26 (17:13)

AZS UJK Społem: Jastrząb, Czerwiński, Kość 2 - Bernacki 2, Papaj, Bulski 4, Boszczyk 7, Curyło 7, Kubicki 2, Stępnik 6, Szafarczyk 3, Siedlarz 4, Bysiak 3, Bakalarz, Sornat 2 (1), Grzesik 1.

Kielczanie odkuli się za ubiegłotygodniową, pierwszą od ośmiu miesięcy porażkę, poniesioną w Krakowie z AZS AGH. W pierwszej połowie ich przewaga nie znalazła odzwierciedlenia w wyniku, choć w 9 minucie zawodnicy AZS UJK Społem prowadzili już 9:2. Po kilku błędach w 19 minucie Grunwald, który przyjechał do Kielc jako drużyna niepokonana w poprzednich spotkaniach, zmniejszył straty do trzech goli (10:7).

Druga połowa to już zdecydowana przewaga drużyny trenera Tomasza Błaszkiewicza, która dominowała w każdym elemencie gry. W 39 minucie kielczanie wygrywali już 28:16, a dziesięć minut później 36:21. W końcówce meczu dwa gole zdobył 19-letni bramkarz naszego zespołu, Krzysztof Kość.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz zmiany i skład na sezon 2018/2019 [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE PIŁKARKI RĘCZNE W MUNDURACH I UZBROJONE PO ZĘBY

LEWANDOWSKI I BONIEK DZIĘKUJĄ BIELECKIEMU I SZMALOWI

ZOBACZ OSTATNIĄ W KARIERZE BRAMKĘ KAROLA BIELECKIEGO

NIEPOKONANI. PGE VIVE POŻEGNAŁO SWOJE LEGENDY

Materiał oryginalny: 2. liga. AZS UJK Społem Kielce zdemolował niepokonanego dotąd rywala - Echo Dnia Świętokrzyskie