2. liga. Fatalny początek i czwarta porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Zagłębiem ZSO 14 Sosnowiec.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 22:28 (9:15)

Politechnika: Godzwon, Porzucek - Wołowiec 5, Nawara 1, Łuczkiewicz 1, Banasik, Litwin 1, Pajączkowski, Rączka 5 (3), Pawelec 3, Sobieraj 2, R. Nowak, Grdeń, Matuszewski 2, Żaba-Żabiński 2, Mazur.

Kielczanie bardzo źle zaczęli mecz i w 11 minucie przegrywali już 1:7. Potem było lepiej, w 23 minucie po golu Filipa Łuczkiewicza Politechnika zmniejszyła straty do dwóch trafień (9:11), ale końcówka tej części gry w jej wykonaniu znów była słaba, kielczanie do przerwy nie zdobyli już gola. W drugiej połowie Zagłębie kontrolowało wynik.

Dla zespołu z Kielc to czwarta porażka w czwartym meczu. AZS Politechnika zamyka tabelę grupy B.

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz zmiany i skład na sezon 2018/2019 [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE PIŁKARKI RĘCZNE W MUNDURACH I UZBROJONE PO ZĘBY

LEWANDOWSKI I BONIEK DZIĘKUJĄ BIELECKIEMU I SZMALOWI

ZOBACZ OSTATNIĄ W KARIERZE BRAMKĘ KAROLA BIELECKIEGO

NIEPOKONANI. PGE VIVE POŻEGNAŁO SWOJE LEGENDY

Materiał oryginalny: 2. liga. Fatalny początek i czwarta porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - Echo Dnia Świętokrzyskie