2. liga piłkarzy ręcznych. 25 błędów technicznych i 25 nieskutecznych rzutów SMS ZPRP III Kielce

W zaległym meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia wygrał po rzutach karnych z SMS ZPRP III Kielce.

MOSiR Bochnia - SMS ZPRP III Kielce 33:32 po karnych (28:28, 17:13)
SMS ZPRP III: Błażejewski, Wysocki, Pieńkowski - Wleklak 2, Rybarczyk, Grzenkowicz, Siekierka 1, Wrona 3, Wasiak 4 (1), Wierzbicki 5, Szczęsny, Jurasik 6 (1), T. Bojarczuk 1, J. Bojarczuk 4, Koc 2.

Słaby mecz kielczan i porażka z ostatnią drużyną w tabeli. Goście popełnili w tym spotkaniu aż 25 błędów technicznych i oddali 25 nieskutecznych rzutów.

Pierwsza połowa do pewnego momentu była wyrównana, w 24 minucie było 12:12. Końcówka należała do bochnian, podobnie jak początek drugiej odsłony. W 36 minucie MOSiR prowadził 21:15, a w 45 - 24:18. Ostatnia faza spotkania to nareszcie lepsza gra SMS ZPRP III, która ograniczyła błędy, zagrała skuteczniej i zdołała doprowadzić do remisu oraz rzutów karnych. W nich lepsi byli gospodarze.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE