2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka pokonała Orła Przeworsk

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Buskowianka Busko-Zdrój wygrała z Orłem Przeworsk.

Buskowianka Busko-Zdrój - Orzeł Przeworsk 26:22 (12:13)

Buskowianka:Smagór, Duda - Żarnowski 6, Obłąk, Szustak 12 (6), Trutkowski, Kutek, Bąk 5 (1), Maj, Kwieciński 1, Glita 2, D. Kubisztal.

Na wygraną gospodarze musieli nadspodziewanie mocno się napracować, bo Orzeł postawił im mocny opór. Pierwsza połowa była dość wyrównana, zwykle wygrywali goście, poza dwoma momentami - 1. i 23. minutą, kiedy jednobramkowe prowadzenie obejmowała drużyna trenera Tomasza Rosińskiego.

Podobnie było na początku drugiej połowy - albo jedną, dwiema bramkami prowadziła drużyna z Przeworska, albo był remis. Sytuacja zaczęła się zmieniać około 45 minuty. W tym momencie buszczanie wygrywali 18:17. W 50 minucie było 20:18, ale zwycięstwo Buskowianki było pewne dopiero w 57 minucie, gdy doprowadziła ona do wyniku 25:21.

W naszym zespole skutecznością błysnął Marcin Szustak, który już w drugim meczu z rzędu rzucił 12 bramek.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA