2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka wygrała z SMS ZPRP Kielce

PK
W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Buskowianka Busko-Zdrój wygrała z SMS ZPRP I Kielce.

Buskowianka Busko-Zdrój - SMS ZPRP I Kielce 27:22 (14:11)

Buskowianka: Smagór, Duda - Żarnowski 4, Obłąk 1, Szustak 8, Trutkowski, Bąk 6 (3), Maj, Kwieciński 2, Glita 5, D. Kubisztal.

SMS ZPRP: Nowak, Kaczmarczyk, Zacharski - Gołda 4, Walczyk 2, Schabowski 3, Kolano 2, Brzeziński 1, Krawczyk 5, Leśniak 2 (1), Czekaj, Pawłowski 3, Winiarczuk.

Początek spotkania z lekką przewagą kielczan, jednak od stanu 7:9 w 19 minut ekipa z Buska zdobyła sześć bramek z rzędu. Do gospodarzy należał również początek drugiej połowy - w 42 minucie Buskowianka wygrywała 19:11. W końcówce lepiej grali goście, którzy kilka razy niebezpiecznie się zbliżali - w 54 minucie było 22:19, w 56 - 23:21.