2. liga piłkarzy ręcznych. Kolejna sensacja. Lider AZS UJK Społem Kielce przegrał u siebie

Patryk Ptak/AZS UJK Kielce
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Społem Kielce przegrał po rzutach karnych z Buskowianką Busko-Zdrój.

AZS UJK Społem Kielce - Buskowianka Busko-Zdrój 24:26 po karnych (21:21, 9:11)

AZS UJK Społem: Jastrząb, Kość - Bernacki, Bulski 1, Boszczyk 1, Curyło, Kubicki, Stępnik, Szafarczyk 8, Siedlarz 4, Bysiak, Sornat 1, Hady 3 (3), Grzesik 3.

Buskowianka: Smagór, Duda - Żarnowski 4, Szustak 3, Trutkowski, Kutek 3, Bąk 6 (1), Maj, Kwieciński, Glita 4 (1), D. Kubisztal 1.

Dobry mecz, bardzo dobra postawa gości, wśród których wyróżnił się bramkarz, Paweł Smagór. - Zagraliśmy dobrze w obronie, ale było trochę bałaganu w ataku pozycyjnym, nieskuteczni byli niektórzy nasi rozgrywający - mówił trener gospodarzy, Tomasz Błaszkiewicz.

Kielczanie zaczęli od prowadzenie 4:1 (6 minuta), ale od tej pory zaczęli dominować zawodnicy trenera Zygmunta Kamysa. którzy w 23 minucie objęli prowadzenie 11:8.

Powiększyli je tuż po przerwie, w 36 minucie AZS UJK Społem przegrywał 9:14. I tym razem to gospodarze zaczęli powoli odrabiać straty, do remisu doprowadzili w 55 minucie (19:19). W końcówce na jednobramkowe prowadzenie wychodził zespół z Buska, a drużyna z Kielc wyrównywała, co skończyło się karnymi. W nich skuteczniejsi byli goście i doszło do sensacji.

ZOBACZ SERIĘ RZUTÓW KARNYCH

Materiał oryginalny: 2. liga piłkarzy ręcznych. Kolejna sensacja. Lider AZS UJK Społem Kielce przegrał u siebie - Echo Dnia Świętokrzyskie