2. liga piłkarzy ręcznych. Pewna wygrana rezerw PGE VIVE Kielce

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, PGE VIVE II Kielce wygrało z Jedynką Myślenice.

PGE VIVE II Kielce - Jedynka Myślenice 36:23 (18:13)

PGE VIVE II: Wałach, Kuczkowski - Sztandera, Fąfara, Siołek, Murzec 5, Cieszkowski 1, Rękas 2, Kordos 2, Żmudzki 3, Balawejder 2, Szaniawski 3, Wójcik 4 (2), Radomski, Surgiel 8, Zdziech 6 (1).

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz, skutecznie broniąc, kontrując i składnie oraz skutecznie rozgrywając atak pozycyjny. W 12 minucie drużyna trenera Aleksandra Litowskiego prowadziła 11:4. Potem spotkanie się wyrównało, a nawet lekką przewagę osiągnęli myśleniczanie.

Druga połowa to już wyraźniejsza przewaga kielczan, którzy w 45 minucie wygrywali 27:17. Od stanu 31:21 rezerwy mistrzów Polski zdobyły pięć bramek z rzędu, co zadecydowało o wysokich rozmiarach wygranej.