2. liga piłkarzy ręcznych. Porażka Buskowianki w Tarnowie po rzutach karnych

W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, Grupa Azoty II Tarnów wygrała po rzutach karnych z Buskowianką Busko-Zdrój

Grupa Azoty II Tarnów - Buskowianka Busko-Zdrój 29:28 po karnych (26:26, 11:13)
Buskowianka: Duda, Smagór - Grzyb, Żarnowski 3 (2), Mizdra 1, Zawarczyński 2, Szustak 7 (1), Trutkowski 2, Bąk, Wojciechowski, Maj, Kwieciński 2, Czaja 2, D. Kubisztal 7.

Buskowianka przegrała trzeci mecz z rzędu, a rezerwy Grupy Azoty pokazały, że ich środowa wygrana z liderem, SMS ZPRP II Kielce, nie była przypadkiem.

Początek spotkania należał do gospodarzy, ale potem drużyna trenera Tomasza Rosińskiego poprawiła grę i w 17 minucie wyszła na prowadzenie 9:7. I zeszła do szatni z dwubramkową przewagą.

Pierwsze minuty po zmianie stron to był najgorszy okres w grze buszczan. W 38 minucie tarnowianie prowadzili 16:13, a w 42 - 19:14. Zespół z Buska wziął się do odrabiania strat. W 51 minucie Grupa Azoty prowadziła tylko 22:21, a potem Buskowianka trzy razy dociągała do remisu. Do tego, który dał konkurs rzutów karnych, doprowadził Dariusz Kubisztal. Niestety, "siódemki" lepiej wykonywali miejscowi.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE