2. liga piłkarzy ręcznych. Przegrana Buskowianki w Bochni po zaciętym meczu

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia wygrał z Buskowianką Busko-Zdrój.

MOSiR Bochnia - Buskowianka Busko-Zdrój 27:26 (14:13)

Buskowianka: Smagór, Duda - Żarnowski 2, Mizdra, Zawarczyński 3, Szustak 5 (2), Trutkowski, Kutek 1, Bąk 3 (3), Maj, Kwieciński 2, Glita 4, D. Kubisztal 6.

W ostatnim meczu w tym roku lider grupy A drugiej ligi zostawił punkty w Bochni, choć był bliski doprowadzenia przynajmniej do rzutów karnych. Buskowianka przegrała w tym sezonie dwa mecze - oba z MOSiR, w Busku bochnianie wygrali 33:24.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, prowadzenie kilka razy przechodziło z rąk do rąk. Po zmianie stron przewagę zaczęli uzyskiwać bochnianie. W 41 minucie wygrywali oni 20:17, w 47 - 24:19. Gdy w 51 prowadzili 26:21 wydawało się, że bezproblemowo wygrają. Ale zespół z Buska zmobilizował się, przeprowadzał dobre akcje w obronie i ataku, zdobywał gola za golem. W 59 minucie Dariusz Kubisztal wyrównał na 26:26. Niestety, w ostatniej minucie Marcin Janas zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy.