2. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP II Kielce rozbiła wicelidera, MOSiR Bochnia

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP II Kielce wygrała z MOSiR Bochnia.

SMS ZPRP II Kielce - MOSiR Bochnia 39:23 (17:10)

SMS ZPRP II:Nowak, Trojanowski, Ałaj 1 - Kosiba 3 (1), Pacuła 6, Węgielewski 4, Głuszczenko 7 (1), Kapela 2, Graczyk 7, Tomczak 6, Wiatrzyk 3 (1).

Bardzo dobry mecz drużyny trenera Mariusza Jurasika, która rozprawiła się z wiceliderem grupy, pokonując go różnicą aż szesnastu goli. Tylko początek meczu był wyrównany, w 13 minucie bochnianie prowadzili 6:5, ale SMS zdobyła od tego momentu siedem bramek z rzędu i przejęła kontrolę nad spotkaniem.

W pierwszej fazie drugiej połowy bardzo dobrze bronił Wiktor Trojanowski, dzięki czemu do skutecznego ataku pozycyjnego zespół z Kielc dołożył kontrataki i przewaga ciągle rosła.