2. liga piłkarzy ręcznych. Wisła Sandomierz otworzyła rok wyjazdową wygraną z Orłem Przeworsk

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Orzeł Przeworsk przegrała z Wisłą Sandomierz.

Orzeł Przeworsk - Wisła Sandomierz 24:30 (13:12)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Solon, Szklarski 7, Białkowski 2 (1), Rusin 3 (1), Malinowski 6, Pawelczyk 1, Werstler 5, Cupisz 6, Sadecki.

Sandomierzanie otworzyli rok wygraną, ale formą nie zachwycili. W pierwszej połowie prowadzenie zmieniało się kilka razy. Jeszcze w 39 minucie niżej notowany Orzeł prowadził 17:15, a w 42 minucie był remis 19:19. Od tego drugiego momentu Wisła rzuciła trzy bramki z rzędu i zaczęła kontrolować mecz. W 49 minucie przewaga Wisły osiągnęła cztery bramki (24:20), a w końcówce jeszcze się powiększyła.

Arkadiusz Moryto założył się z Blażem Jancem. Jeśli Polska wygra ze Słowenią...