2. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana Buskowianki w Kielcach z Vive II

W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, Vive II Kielce przegrało z Buskowianką Busko-Zdrój.

Vive II Kielce - Buskowianka Busko-Zdrój 22:27 (12:15)
Vive II: Pietrzyk, Kruk - Górski 1, Bekier, Przybylski 2, Pinda 3, Wojciechowski 5, Więckowski, Siołek 5 (3), Rękas 3, Sztandera 3.
Buskowianka: Duda, Smagór - Grzyb 2, Żarnowski 11, Mizdra 3, Zawarczyński, Szustak 2, Trutkowski, Kwieciński 4, Czaja, D. Kubisztal 5.

Po serii trzech porażek, zespół z Buska wygrał trzeci mecz z rzędu. Początek meczu należał do gości, którzy w 6. minucie wygrywali 4:1. Kielczanie zaczęli eliminować ze swojej gry błędy i w 14 minucie wyszli na prowadzenie 7:6. Potem jednak agresywniej broniący goście kilka razy pozyskali piłkę i jeszcze przed przerwą zbudowali trzybramkową przewagę.

Po zmianie stron wzrosła ona do pięciu goli (33 min., 12:17) i Buskowianka praktycznie do końca spotkania kontrolowała wynik. Rezerwy Vive tylko raz, w 47 minucie, zbliżyły się na różnicę trzech bramek (18:21), ale za chwilę goście znów powiększyli prowadzenie.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE