2 liga piłkarzy ręcznych. Wygrana SMS ZPRP III Kielce w Myślenicach

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Jedynka Myślenice przegrała z SMS ZPRP III Kielce.

ZOBACZ: PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty - trwa głosowanie. Sprawdź liderów i zagłosuj

Jedynka Myślenice - SMS ZPRP III Kielce 23:28 (14:13)

SMS ZPRP III: Poźniak, Szczepanik, Jastrzębski - Będzikowski 6 (2), Makuła, Wiaderny 3 (1), Wiatrzyk 2 (1), Świt, Antolak 4, Michałowicz 2 (1), Majchrzak 3 (1), Jarosz, Stempin 4, Kotliński 4.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, prowadzenie zmieniało się kilka razy. Podobnie wyglądał początek drugiej połowy. Jednak od stanu 21:21 w 45 goście zdobyli cztery bramki z rzędu, a w końcówce kontrolowali wynik.