2. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana Vive Kielce. Rzucili prawie 40 bramek

W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych. Vive Kielce wygrało z Orłem Przeworsk.

Vive Kielce - Orzeł Przeworsk 39:33 (18:17)
Vive: Pietrzyk, Kruk - Przybylski 4, Pinda 8, Wojciechowski 4, Więckowski 2, Siołek 12 (4), Rękas 6, Sztandera 2, Olczyk, Włodarski 1 (1).

Do 29 minuty niemal cały czas prowadzili goście. Jednak od stanu 14:17 w 27 minucie kielczanie zdobyli cztery bramki z rzędu, a przez sześć minut po przerwie kontynuowali serię, zdobywając kolejnych sześć goli, w efekcie dziewięć minut gry wygrali 10:0!

Ale to nie był koniec emocji w tym spotkaniu, bo ekipa z Przeworska mocno wzięła się do odrabiania strat. W 45 minucie Vive prowadziło 28:25, w 47 - 29:27, a w 51 - tylko 31:30. Jednak końcówka spotkania znów należała do gospodarzy, którzy od stanu 34:33 w 57 minucie nie dali już sobie rzucić bramki, a sami zdobyli pięć.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE