2. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka wygrana SMS ZPRP Kielce w Mielcu

PK
W zaległym meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkaarzy ręcznych, Stal II Mielec przegrała z SMS ZPRP Kielce.

Stal II Mielec - SMS ZPRP Kielce 20:30 (8:14)

SMS ZPRP: Nowak, Kaczmarczyk, Zacharski - Gołda 3, Walczyk 2, Schabowski 2, Kolano 3, Czarnecki 5, Brzeziński 5, Krawczyk 2, Pawłowski 1, Winiarczuk 3, Czaja 4.

Uczniowie SMS zaproponowali rywalom dość mocne warunki gry w obronie, co wprawdzie kosztowało sporo kar (12 minut) i rzutów karnych (8), ale w efekcie końcowym kalkulowało się. W 14 minucie mielczanie przegrywali tylko 5:7, ale od tego momentu goście zdobyli cztery bramki z rzędu. W 45 minucie drużyna trenera Rafała Bernackiego wygrywała już 22:11.

TRAGEDIA. 18-LETNI PIŁKARZ RĘCZNY Z NASZEGO REGIONU ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM