2. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka wyjazdowa wygrana SMS ZPRP III Kielce

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Siódemka Mysłowice przegrała z SMS ZPRP III Kielce.

Siódemka Mysłowice - SMS ZPRP III Kielce 25:35 (10:13)

SMS ZPRP III: Poźniak, Szczepanik - Będzikowski 4 (1), Makuła 1 (1), Wiaderny 3, Świt 4, Antolak 4, Rożnowski 3 (1), Kacprzyński 6, Majchrzak 3, Stempin 2, Kotliński 3, Grzybowski 2 (1).

Pewne i wysokie zwycięstwo młodzieży z SMS. Początek spotkania był w miarę wyrównany, ale w 16 minucie goście prowadzili już 9:4. Najbardziej przewaga zespołu z Kielc wzrosła między 37 a 42 minutą, kiedy drużyna trenera Zygmunta Kamysa rzuciła pięć bramek z rzędu i wygrywała 24:13. Jedyne, czym wyróżnili się gospodarze, to ostra gra - dostali aż 20 minut kat, w tym czerwoną kartkę.