25. Rajd Rzeszowski. Odcinek medialny dla Kajetanowicza [ZDJĘCIA]

Miłosz Bieniaszewski
Kajetan Kajetanowicz okazał się najszybszy podczas odcinka medialnego 25. Rajdu Rzeszowskiego BARTOSZ FRYDRYCH
Kajetan Kajetanowicz okazał się najszybszy na odcinku medialnym, pierwszym oesie 25. Rajdu Rzeszowskiego.

Kajetan Kajetanowicz jest głównym faworytem do wygrania 25. Rajdu Rzeszowskiego i już na pierwszym odcinku specjalnym pokazał, że nie ma w tym przypadku.

Tegoroczny Rajd Rzeszowski jest nie tylko rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, ale również eliminację mistrzostw Europy.

"Kajto" na odcinku medialnym, biegnącym po ulicach centrum Rzeszowa wykręcił najlepszy czas i został liderem klasyfikacji generalnej. Drugiego Bryana Booffiera wyprzedził prawie o 4 sekundy. Na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Habaj, który do Kajetanowicza stracił niespełna 4,6 sekundy.

Pochodzący z Rzeszowa Grzegorz Grzyb był piąty w klasyfikacji mistrzostw Europy, ale za to zajął drugie miejsce w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Dał się wyprzedzić tylko Habajowi. Szósty w klasyfikacji RSMP był natomiast rzeszowianin Maciej Rzeźnik.

Jutro przed kierowcami sześć odcinków specjalnych, w tym kultowa Lubenia.

Materiał oryginalny: 25. Rajd Rzeszowski. Odcinek medialny dla Kajetanowicza [ZDJĘCIA] - Nowiny