3 liga. Porażka Czarnych Połaniec z Hutnikiem Kraków [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

dor
Czarni Połaniec po emocjonującym meczu przegrali z Hutnikiem Kraków 0:1.
Czarni Połaniec po emocjonującym meczu przegrali z Hutnikiem Kraków 0:1. Fot. Tomasz Kaczmarczyk
Czarni Połaniec w trzecioligowym meczu przegrali u siebie z Hutnikiem Kraków 0:1. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć z tego pojedynku autorstwa Tomasza Kaczmarczyka.

Po wygraniu derbów z Wisłą Sandomierz, tym razem Czarni Połaniec musieli przełknąć gorycz porażki w spotkaniu z Hutnikiem

Czarni Połaniec - Hutnik Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Kamil Sobala 49.
Czarni: Borusiński 4 - Wątróbski 5 Ż, Załucki 5, Witek 5, Misztal 3 (60. Miśko 3) - Janiec 5, Hul 4 (68. Stypa 2), Łąk 4 (56. Ryguła 4), Zięba 5, Krępa 4 (65. Meszek 3) - Miazga 5 Ż (80. Tetlak nie klas).

Sędziował: Tomasz Żołądek.
Widzów: 250.

-W pierwszej połowie Hutnik miał przewagę, ale nie było klarownych okazji do zdobycia bramek. Na początku drugiej połowy przydarzył nam się błąd. Kamil Sobala przejął piłkę, wyszedł sam na sam i strzelił gola. W końcówce okazje do wyrównania mieli Tetlak i Załucki, ale ich nie wykorzystali - mówił nam Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.

W ekipie gospodarzy zadebiutował 15-letni Oskar Łąk, wychowanek Czarnych, który ostatnio występował w grupach młodzieżowych Wisły Kraków.

-W tym meczu były dwie różne połowy w naszym wykonaniu. Pierwsza należała do Hutnika. W drugiej zmieniliśmy ustawienie, gra była bardziej otwarta i wyrównana. Ale to Hutnik zdobył jedną bramkę i zdobył trzy punkty. To na pewno ciekawy zespół, wysoko zawiesił nam poprzeczkę - powiedział Piotr Mazurkiewicz, trener trzecioligowych piłkarzy Czarnych Połaniec.

Materiał oryginalny: 3 liga. Porażka Czarnych Połaniec z Hutnikiem Kraków [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO] - Echo Dnia Świętokrzyskie