PK
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Wisła Sandomierz zremisowała z Sokołem Sieniawa 0:0.

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0:0.

Wisła: Polit – Kołoczek, Wojcinowicz, Sudy, Kuśmierczyk – Bełczowski (65. Chorab), Tyl, Kmiotek (65. Matuszewski), Siedlecki, Zawiślak (74. Klockowski) – Mażysz (46. Piątkowski).

Środowy, ciężki mecz na boisku lidera, Wisły Puławy, wyraźnie odbił się na piłkarzach Wisły Sandomierz, którzy nie potrafili rozmontować solidnie grającej obrony Sokoła Sieniawa. Wisła zagrała solidnie w defensywie i goście praktycznie nie stworzyli większego zagrożenia pod jej bramką, ale gospodarzom zabrakło jakości w grze ofensywnej.

Na początku meczu dobrej okazji nie wykorzystał Mirosław Kmiotek, potem „wiślacy” jeszcze dwa razy weszli z piłką w pole karne Sokoła, ale nasi piłkarze nie oddali już celnego strzału.

Jeszcze marniej wyglądała gra gospodarzy po przerwie, przez całą drugą połowę z boiska wiało nudą, oba zespoły nie potrafiły skonstruować akcji, która stanowiłaby nawet niewielkie zagrożenie dla bramki rywala.

- Dużo kosztował nas środowy mecz w Puławach. Źle wyglądaliśmy fizycznie, nie mogliśmy w drugiej połowie wrzucić najwyższego biegu, co często dotąd dawało nam punkty. Brakowało nam piłkarskich argumentów. Dlatego dzisiaj to był bardzo trudny mecz z solidnym rywalem, walka o każdy metr boiska i walka o opanowanie środka pola - skomentował trener Wisły, Rafał Wójcik.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE