3. liga. Wisła Sandomierz znów zapewniła sobie wygraną w drugiej połowie

Marcin Radzimowski
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Wisła Sandomierz wygrała z Cracovią II Kraków.

Wisła Sandomierz - Cracovia II Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Bełczowski 31, Mirosław Kmiotek 79 - Remigiusz Biernat 36.

Wisła: Polit – Kołoczek, Kajpust, Sudy, Chorab (66. Kuśmierczyk) – Piątkowski (66. Klockowski), Tyl, Kmiotek (85. Stasiak), Siedlecki, Bełczowski – Zawiślak (56. Matuszewski).

Cracovia: Wilk – Bracik (59. Pik), Stachera (65. Vinicius), Jarzynka, Zaucha – Wiśniewski, Supryn, Ożóg (80. Malisz), Pik, Pituła – Biernat (59. Bała).

Sędziował: Jakub Pych (Dębica)

Obie drużyny zaczęły ofensywnie, w pierwszym kwadransie lekką przewagę uzyskali goście, ale niewiele z tego wynikało, bo albo nie potrafili zakończyć akcji strzałem, albo uderzenia były blokowane przez obrońców.

W 31 minucie prowadzenie uzyskali gospodarze po mocnym strzale Kamila Bełczowskiego z kilkunastu metrów. Pięć minut później był już remis – krakowianie przeprowadzili błyskawiczną kontrę, a Remigiusz Biernat wygrał sytuację sam na sam z bramkarzem. Chwilę później bliski szczęścia był Jakub Siedlecki z Wisły, ale trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie przewagę uzyskali gospodarze, ale efektów długo nie było. W 60 minucie groźnie strzelał Maciej Kołoczek, ale dobrze spisał się bramkarz rezerw „Pasów”. Chwilę później próbował przelobować go Jarosław Piątkowski, ale nie trafił w bramkę. Wreszcie w 79 minucie Mirosław Kmiotek otrzymał dokładne podanie z prawej strony i trafił na 2:1.

Wygrana dała Wiśle awans na pozycję wicelidera trzeciej ligi.

WYNIKI I TABELA 3. LIGI TUTAJ

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE