4. liga piłkarska. Wierna Małogoszcz gra z sąsiadem w tabeli

wierna.malogoszcz.eu
Znów powodów do zadowolenia nie mieli piłkarze nożni Wiernej Małogoszcz. Drużyna z powiatu jędrzejowskiego przegrała z Suchedniowie z ostatnią jak dotąd drużyną w tabeli, Orliczem Suchedniów, 1:3.

Jedynego gola dla drużyny trenera Pawła Bienia zdobył w Suchedniowie Mateusz Rejowski w 66 minucie. Dla gospodarzy trafiali Tomasz Staszewski (21 minuta), Marcin Tacij (57) i Damian Kita (90+2).

Wierna w tym sezonie ogrywała już najlepsze zespoły ligi, ale nie potrafiła sprostać walecznemu Orliczowi. Gospodarze wreszcie zagrali skutecznie i zasłużenie trzy punkty zostały w Suchedniowie. Orlicz opuścił ostatnie miejsce w tabeli i jest przedostatni.

- Dostaliśmy drugie życie. Wierna to mocna fizycznie ekipa, ale wszystkie ich atuty dziś zniwelowaliśmy. Wygrał zespół bardziej waleczny. Mam nadzieję, że ta wygrana doda nam wiary w siebie - powiedział trener Orlicza, Mariusz Arczewski.

Zespół z Małogoszcza zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, mając 13 punktów. W następnej kolejce Wierna zagra u siebie z GKS Rudki (sobota, godzina 14). Ta drużyna jest sąsiadem małogoszczan w tabeli, jest dwunasta, zgromadziła o punkt więcej.

W poprzedniej kolejce GKS Rudki wygrał u siebie z Lubrzanką Kajetanów 2:0. Bramki zdobyli Kapcer Wiecha w 20 i Tomasz Lipski w 33 minucie. Najlepszymi strzelcami zespołu są Sebastian Hajduk (4 bramki) oraz Lipski i Wiecha (po 3).

KIEDYŚ PASTWISKO, DZIŚ SUZUKI ARENA. ZOBACZ HISTORIĘ KIELECKIEGO STADIONU [ZDJĘCIA]