DWZaktualizowano
Arkadiusz Milik z 16. golem w Serie A w tym sezonie!
Arkadiusz Milik z 16. golem w Serie A w tym sezonie! EASTNEWS
Arkadiusz Milik wykazał się zmysłem wirtuoza futbolu i w fantastyczny sposób zdobył bramkę w meczu AS Roma - Napoli. Polski napastnik już w 2. minucie dał swojej drużynie prowadzenie. Do przerwy rzymianie odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego, lecz Azzurri po zmianie stron trzykrotnie pokonali bramkarza gospodarzy i ostatecznie wygrali 4:1.

Arkadiusz Milik strzelił pięknego gola w meczu z Romą

Choć w eliminacjach do Euro 2020 nie wykazał się skutecznością, a w dodatku przegrał z chorobą, dla Napoli wciąż strzela jak na zawołanie. Arkadiusz Milik rozpoczął strzelanie w meczu Roma - Napoli, który goście wygrali aż 4:1. Polski napastnik zdobył bramkę już w 2. minucie. I to jaką! Otrzymując górną piłkę z głębi pola, w ułamku sekundy przyjął piętą w stronę bramki i mocno uderzył w krótki róg. Arkadiusz Milik idealnie pokazał się partnerowi, wyszedł do prostopadłej piłki i zachował tempo akcji. Wszystko w tej sytuacji zrobił perfekcyjnie, co zresztą zobaczycie sami poniżej:

Arkadiusz Milik zdobył w meczu z Romą zdobył 16. ligową bramkę w tym sezonie. Aktualnie jest na piątym miejscu w klasyfikacji strzelców Serie A. Dodatkowo, w Napoli nie ma skuteczniejszego zawodnika niż reprezentant Polski. Liderem klasyfikacji wciąż jest doświadczony Fabio Quagliarella z 21 golami na koncie. Po piętach depczą mu m.in. Cristiano Ronaldo i Krzysztof Piątek.

Co ciekawe, dzisiejsza bramka Arkadiusza Milika jest 50. golem Polaka w Serie A w tym sezonie. Do dorobku najbardziej dołożył się Piątek z 19 golami, ale Milik jest "gorszy" tylko o trzy trafienia.

Oni mogli zagrać w Ekstraklasie na koniec kariery [GALERIA]

Materiał oryginalny: Arkadiusz Milik strzelił pięknego gola! Zobacz bramkę Polaka w meczu AS Roma - Napoli [WIDEO] - Gol24