Barcelona – PSV LIVE! Blaugrana rusza po triumf w Lidze Mistrzów

0

0 1 połowa

• Koniec! Barcelona pewnie wygrywa z PSV na otwarcie Ligi Mistrzów!

• Pięć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

• Świetne prostopadłe podanie od Luisa Suareza, Lionel Messi nie marnuje sytuacji sam na sam!

• Leo Messi! 4:0, koncert gry zawodnika Barcelony, to jest jego mecz!

• Nareszcie koniec zmian. Ivan Rakitić zmieniony przez Arturo Vidala.

• Przedostatnia zmiana. Arthur zmienia Ousmane Dembele.

• Erick Gutierrez za Pablo Rosario.

• Zmiana także w zespole gospodarzy, Philippe Coutinho zmieniony przez Clementa Lengleta.

• Donyell Malen melduje się na boisku w miejsce Stevena Bergwijna.

• Druga żółta kartka dla Ousmane Dembele, Barcelona gra w osłabieniu!

• Doskonałe podanie górą Sergiego Roberto do Leo Messiego w pole karne, Argentyńczyk dołożył stopę i strzelił na 3:0!

• Przewaga jest udokumentowana, 3:0 dla gospodarzy, raz jeszcze Leo Messi!

• Fenomenalny zwód Francuza, minął trzech rywali po czym oddał mocny strzał na bramkę zza pola karnego, cudowne trafienie!

• I właśnie teraz pada gol! Fantastyczne trafienie Ousmane Dembele! 2:0 dla Barcelony!

• Barcelona w pełni kontroluje spotkanie, następne gole są tylko kwestią czasu.

• Fenomenalny pomysł Luisa Suareza, by spróbować przelobować Jeroena Zoeta kopnięciem z linii pola karnego, piłka uderza w poprzeczkę i opuszcza boisko!

• Nicolas Isimat-Mirin zmienia Nicka Viergevera w zespole PSV.

• PSV miało dogodną sytuację po kontrataku rozpoczętego przez Stevena Bergwijna, sytuacja została zaprzepaszczona spóźnionym podaniem!

• Kolejny raz przed szansą strzału z rzutu wolnego stanął Leo Messi, ale piłką minęła okienko bramki PSV w sporej odległości.

• Efektowny drybling Leo Messiego w polu karnym PSV przerwany przez Jorrita Hendrixa.

• Po chwili z kartką również Luuk De Jong, który pociągał za koszulkę Philippe Coutinho.

• Samuel Umtiti z żółtą kartką za faul na Luuku De Jongu.

• Wielkie oburzenie na trybunach Camp Nou – najpierw sędzia nie odgwizdał faulu na Luisie Suarezie, parę sekund później użył gwizdka, by ukarać Urugwajczyka reprymendą ustną za protesty.

• Mocny strzał Leo Messiego, Jeroen Zoet miał spore problemy ze złapaniem piłki. Ostatecznie defensywa ratuje sytuację.

• Pierwszy korner dla Barcy w drugiej połowie po akcji Jordiego Alby.

• Wznawiamy grę na Camp Nou, piłkę mają gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 dla Barcelony po golu Leo Messiego!

• Mocny strzał z dystansu Ivana Rakiticia trafia wprost w golkipera PSV.

• Po strzeleniu gola Barcelona nieco się odprężyła i ma to dla niej pozytywne skutki. Goście kompletnie nie wiedzą jak zareagować na sytuację boiskową.

• Na uderzenie z 50 metrów (!) zdecydował się Luis Suarez, piłkę jednak opanował bramkarz PSV.

• Fantastyczny gol. Piękne uderzenie Argentyńczyka z dwudziestu metrów w samo okienko bramki PSV, Jeroen Zoet nie miał nic do powiedzenia.

• To musiało się tak skończyć! Leo Messi, dla niego rzut wolny jest tym, czym dla reszty jest rzut karny – 1:0 dla Barcelony!

• Ousmane Dembele faulowany tuż przed polem karnym PSV! Żółta kartka dla Nicka Viergevera!

• Obrońcy Barcelony bardzo szybko wyjaśniają sytuację, po chwili piłka trafia w rękawice Marca-Andre ter Stegena.

• Faul Luisa Suareza w narożniku boiska na własnej połowie.

• Przepiękne prostopadłe podanie od Leo Messiego do Luisa Suareza, piłka przeszła między pięcioma obrońcami, Urugwajczyk uderzył jednak tylko w boczną siatkę!

• Zawodnicy PSV zadziwiająco dobrze radzą sobie ze stosowaniem agresywnego pressingu. Defensywni zawodnicy Barcelony nie wyglądają najpewniej na własnej połowie.

• Pierwszy rzut rożny dla Dumy Katalonii.

• Defensorzy PSV mieli problemy z kontrolą futbolówki we własnym polu karnym, co próbował wykorzystać Leo Messi. Argentyńczyk znacznie się myli.

• Steven Bergwijn! Zawodnik PSV oddał kąśliwy strzał z linii pola karnego, piłka przeleciała metr obok słupka bramki Blaugrany!

• Barcelona chciała odpowiedzieć za sprawą dośrodkowania w pole karne Luisa Suareza i główki Philippe Coutinho, piłka mija bramkę w znacznej odległości.

• Pierwsza groźna sytuacja należała do gości! Gaston Pereiro uderzył z pierwszej piłki z około osiemnastu metrów, tuż nad poprzeczką!

• Za mocne podanie na lewe skrzydło od Samuela Umtitiego do Jordiego Alby, grę wznowi Jeroen Zoet.

• Barcelona szybko przejęła posiadanie piłki i spokojnie wymienia podania na połowie rywala.

• Zaczynamy, piłkę ma PSV!

• Piłkarze na murawie, hymn Ligi Mistrzów odsłuchany po raz pierwszy w nowym sezonie. Jeszcze tylko przywitanie zespołów...

• Zawodnicy już ustawiają się w tunelu, za moment pierwszy gwizdek nowego sezonu Ligi Mistrzów!

• Za dziesięć minut zacznie się mecz, który zapowiada się wybornie – oba zespoły prezentują piękny, ofensywny futbol, liczymy na wiele bramek!

• Rezerwowi PSV: Nicolas Isimat-Mirin, Bart Ramselaar, Aziz Behich, Erick Gutierrez, Donyell Malen, Eloy Room i Trent Sainsbury.

• Rezerwowi Barcelony: Jasper Cillessen, Munir El Haddadi, Rafinha, Arturo Vidal, Nelson Semedo, Clement Lenglet i Arthur.

• Znamy składy obu drużyn – w jedenastkach nie brakuje największych gwiazd, czekamy na wspaniały mecz!

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu FC Barcelona – PSV Eindhoven!

Barcelona – PSV LIVE! Blaugrana rusza po triumf w LM ©x-news

Liga Mistrzów. UEFA Champions League. Już dziś rusza faza grupowa Ligi Mistrzów. Zmagania w tych rozgrywkach zaczynają 32 zespoły, w tym Barcelona, która będzie próbowała odzyskać prymat w Europie.

Barcelona – PSV LIVE!

Już dzisiaj rusza Liga Mistrzów. Rozgrywki, które od wielu lat elektryzują kibiców w całej Europie i na świecie, mają wskazać najlepszy zespół Europy. Wielkie nadzieje na triumf ma Barcelona, bowiem w 2019 roku miną cztery lata od jej ostatniego triumfu. Gospodarze przez trzy sezony musieli oglądać zwycięstwa wrogów z Madrytu, często także odpadając w sposób wręcz upokarzający, jak w zeszłym sezonie z Romą.

W Barcelonie nie mogą narzekać na problemy kadrowe. Jest wiecznie najlepszy Leo Messi, wsparty przez niezmiennie skutecznego Luisa Suareza, ponadto doskonałą dyspozycję pokazuje ostatnio Ousmane Dembele. A w drużynie są przecież też tacy piłkarze jak Philippe Coutinho, Malcom czy Arturo Vidal. A to przecież tylko zawodnicy ofensywni – siła obrony również jest więcej niż zadowalająca.

Barcelona – PSV ONLINE!

Nie można powiedzieć, że dziś Barcę czeka spacerek. Do Katalonii przyjeżdża PSV Eindhoven, zdecydowany top piłki holenderskiej pełen młodych, niezwykle utalentowanych zawodników. Dość powiedzieć, że w ostatnich dwóch ligowych meczach ekipa PSV strzeliła aż trzynaście goli. Na PSV w Holandii w zasadzie na ten moment nie ma mocnych, zawodnicy tacy jak Hirving Lozano, Gaston Pereiro czy Nick Viergever robią prawdziwą furorę w Eredivisie.

Barcelona – PSV TRANSMISJA TV

Faworytem spotkania będzie oczywiście mistrz Hiszpanii, ale wciąż możemy spodziewać się doskonałego widowiska. Liczymy na pokaz gry ofensywnej z obu stron i dobry mecz na Camp Nou. Pierwszy gwizdek sędziego o 18:55, transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1, na relację tekstową minuta po minucie zapraszamy do Gol24.pl!