dor
Anna Skowronek z KKL Kielce po zdobyciu mistrzostwa Polski młodziczek razem z trenerką Mirosławą Sarną. Zdjęcia Mirosława Sarna/Grzegorz Furmanek
Anna Skowronek z KKL Kielce zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Młodziczek w Tarnowie w biegu na 200 metrów przez płotki. Wyprzedziła Paulinę Kubis z Wrocławia. Trenerką złotej medalistki jest nasza olimpijka z Meksyku - Mirosława Sarna.

Anna Skowronek uzyskała czas 29,08 sekundy. W emocjonującej walce o złoty medal wyprzedziła Pauliną Kubis z WLKS Wrocław. To wspaniały sukces zawodniczki i trenującej ją Mirosławy Sarny.

Jak informuje portal www.la.kielce.com.pl blisko podium w skoku o tyczce młodzików był Nikodem Pochopień z KKL. Z rezultatem 3,50 metra został sklasyfikowany na czwartej pozycji. W skoku w dal młodziczek ósme miejsce zajęła Izabela Sala ze Słoneczka Busko-Zdrój - 5,07 m, dziewiąta była Alicja Borek z KKL, która skoczyła 5,04 m. Ponadto Adrianna Makuła z KKL w biegu na 100 m miała 19. czas - 13,02, a Jakub Wrzałek z Żaczka Połaniec zajął 29. pozycję na 600 m z rezultatem 1.33,23.