Dawid Łukasik
W czwartek drugiego marca Industria Kielce przegrała 31:32 z FC Barceloną w meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kieleckich szczypiornistów zagrzewał w tym spotkaniu głośny doping, a hala pękała w szwach. Byłeś tego dnia na trybunach Hali Legionów? Znajdź się na naszych zdjęciach!Szczegóły na kolejnych slajdach >>>Dawid Łukasik

Kibice na meczu Industria Kielce - FC Barcelona

To była trzecia porażka Industrii Kielce w tej edycji Ligi Mistrzów, ale pierwsza poniesiona przed własną widownią, w Hali Legionów. Pierwsza połowa meczu rozgrywanego między dwoma najlepszymi ekipami Champions League w poprzednim sezonie, stała na zaskakująco słabym poziomie, kielczanie popełnili aż 12, a goście 8 prostych błędów. Industria w pierwszym kwadransie zdobyła tylko trzy bramki, między 7 a 17 minutą ani jednej i Blaugrana objęła pięciobramkowe prowadzenie. Na szczęście końcówka pierwszej połowy była już lepsza w wykonaniu Żółto-Biało-Niebieskich, którzy na przerwę schodzili z jednobramkową stratą.

Po zmianie stron nastąpił najlepszy okres gry gospodarzy, którzy kilka razy wychodzili na trzybramkowe prowadzenie. Niestety, nasi zawodnicy zaczęli oddawać łatwe do obrony rzuty i Barca najpierw doprowadziła do remisu, a potem wyszła na minimalne prowadzenie. Spotkanie już do końca było zacięte, a w ostatnich minutach minimalnie skuteczniejsi byli obrońcy tytułu.

Byłeś na meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Industria Kielce - FC Barcelona?