Dorota Kułaga
Radomiak Radom zremisował w 21. kolejce PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok 0:0. Mecz obejrzało 2275 kibiców.

Zdjęcia kibiców Radomiaka z meczu z Jagiellonią

Spotkanie w Radomiu zakończyło się bezbramkowym remisem. Kibice, którzy wybrali się na to spotkanie Zielonych, nie byli świadkami porywającego widowiska. Bramkowe okazje można policzyć na palcach jednej ręki.

Najlepszą okazję podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego mieli w 45 minucie i tak naprawdę powinni zdobyć bramkę "do szatni". Po centrze Lisandro Semedo główkował Rocha, jego strzał obronił Alomerović, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wyszła w pole. Trafiła pod nogi Dawida Abramowicza, ten uderzył w krótki róg z pięciu metrów i znowu znakomicie interweniował Alomerović!

Ta interwencja Zlatana Alomerovicia może być paradą sezonu

Spotkanie toczyło się w trudnych warunkach - przy silnym wietrze, zwłaszcza druga połowa stała na słabym poziomie. Zieloni mogą się cieszyć z tego, że wciąż są bez straconej bramki w tegorocznych występach w ekstraklasie. Ofensywa jest jednak zdecydowanie do poprawy, bo w czterech spotkaniach piłkarze Radomiaka zdobyli tylko jedną bramkę.