Byliście na meczu przyjaźni Radomiaka Radom z Legią Warszawa w PKO Ekstraklasie? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Piłkarze Radomiaka Radom przegrali z Legią Warszawa 0:2 w meczu przyjaźni w PKO BP Ekstraklasie. Spotkanie obejrzał komplet kibiców - 4500.

Tak kibicowaliście na meczu Radomiaka z Legią Warszawa

Był to mecz przyjaźni, kibice Radomiaka Radom i Legii Warszawa razem dopingowali obie drużyny. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, bilety zostały sprzedane w ciągu pięciu godzin.

Piątkowy pojedynek Legia wygrała 2:0 po bramkach Josue z rzutu karnego w 45+1 minucie i Maciej Rosołek w 73 minucie. Kibice Radomiaka musieli przełknąć gorycz trzeciej z rzędu porażki Zielonych w PKO BP Ekstraklasie. A fani Legii Warszawa fetowali trzecie z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej.