Cavaliada 2018 w Lublinie. Emocje podczas drugiego dnia...

Cavaliada 2018 w Lublinie. Emocje podczas drugiego dnia zawodów

KK

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

Cavaliada 2018 w Lublinie. Emocje podczas drugiego dnia zawodów

©Fot. Łukasz Kaczanowski

Tegoroczna odsłona imprezy jeździeckiej Cavaliada Tour w hali Targów Lublin jest już na półmetku. W piątek, 16 lutego kibice byli świadkami pięciu konkursów.
Cavaliada 2018 w Lublinie. Emocje podczas drugiego dnia zawodów

©Fot. Łukasz Kaczanowski

Drugi dzień zawodów otwierał KPMG Dressage Cup, w którym triumfowała Ilona Janas na koniu Lord Django. Następnie, w konkursie średniej rundy o nagrodę Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko zwyciężyła Julia Cieślar z Ustronia na gniadej klaczy Poetin.

W dużej rundzie był z kolei najlepszy Jarosław Skrzyczyński wraz z siwym wałachem Silver Shine. Wszechstronny konkurs konia wierzchowego pod dachem na parkuro-crossie, czyli WECHTA Eventing Tour wygrał natomiast Mateusz Kiempa na koniu Lassban Radovix.

Ostatni z piątkowych konkursów znów należał do Julii Cieślar. 25-letnia zawodniczka Klubu Jazdy Konnej Szary Michałowice zajęła pierwsze miejsce w zmaganiach Venus vs. Mars. W rywalizacji wzięły udział drużyny amazonek i jeźdźców, które walczyły na dwóch równoległych torach. Zwyciężyły panie, wśród których prym wiodła Cieślar oraz jej siwa klacz Bingo. Dla ustronianki była to już trzecia wygrana w lubelskiej odsłonie Cavaliady, po tym jak w czwartek cieszyła się z najwyższego miejsca na podium w małej rundzie.

Trzeci dzień jeździeckich emocji w hali Targów Lublin już w sobotę. Pierwszy konkurs rozpocznie się o godzinie 8, natomiast ostatni zaplanowano na godz. 20.45. Szósta edycja Cavaliady w Lublinie zakończy się w niedzielę.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Waszym zdaniem

Kto zostanie siatkarskim mistrzem Polski 2018/19?