Centralna Liga Juniorów U-17: remis Cracovii z Resovią

Jerzy Filipiuk
Anna Kaczmarz
Piłka nożna. W meczu 10. kolejki grupy D Centralnej Ligi Juniorów U-17 Cracovia zremisowała w Michałowicach z Resovią 0:0.

„Pasy” nie zrewanżowały się rzeszowianom za marcową porażkę 1:3 na ich boisku. Spotkanie było zacięte. Gospodarze atakowali, goście nastawiali się na defensywę, grę z kontry i stałe fragmenty gry.

Cracovia miała przewagę w pierwszej połowie spotkania, jednak żadnej z akcji nie zakończyła golem. Podobnie było po przerwie. W końcówce meczu przyjezdni po kontrach mieli okazje do objęcia prowadzenia.

Cracovia – Resovia 0:0

Cracovia: Mrózek – Tatar, Lasek, L. Feret, M. Feret - Kędzior, Hajdacz (70 Pałkowski), Rakoczy, Smołaga (53 Jurek) - Bała (75 Barański) - Kawaler (55 Śledź).

Inne mecze: Stal Mielec – Motor Lublin 1:0, Juventa Starachowice – Korona Kielce 0:4, KKP Korona Kielce – Karpaty Krosno 1:3. Czołówka tabeli: Cracovia (19 punktów), Korona (18), Juventa (18).

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Centralna Liga Juniorów U-17: remis Cracovii z Resovią - Dziennik Polski