Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Grają sąsiedzi z tabeli

0 1 połowa

• Koniec! Chojniczanka Chojnice podzieliła się punktami z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (1:1) po wyrównanym spotkaniu. Wynik otworzył ze szczęśliwie wykonanego rzutu karnego Piotr Wlazło, a wyrównał wprowadzony chwilę wcześniej Damian Piotrowski. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartonik dla Rafała Grzelaka.

• Kartka dla Mikołajczaka.

• Za Michała Skórasia pojawia się Dawid Kalisz.

• Cztery minut doliczone.

• Przed nami ostatnie minuty. Czy okażą się decydujące?

• Żółta kartka dla Żyry za niesportowe zachowanie.

• Z przewrotki po wrzutce z rzutu rożnego składał się Grzelczak, ale uderzenie niecelne.

• Zmiana. Patrik Misak zastępuje Jacka Kiełba.

• GOOOOOL!!! CHOJNICZANKA WYRÓWNAŁA!! PIŁKA TRAFIŁA POD NOGI PIOTROWSKIEGO, KTÓRY WPAKOWAŁ JĄ DO BRAMKI!!

• Maciej Bartoszek dokonuje ostatniej zmiany. Paweł Żyra za Zawistowskiego.

• Piłka wybita z linii przez Budziłka, który naprawił swój błąd po niepewnej interwencji!

• Zmiana u gospodarzy. Piotrowski zastępuje Przybeckiego.

• GOOOOOOL!!! BARDZO SZCZĘŚLIWIE WLAZŁO, ALE JEST 1:0 DLA SŁONIKÓW!!

• Rzut karny dla Bruk-Bet Termaliki! Faulowany Wlazło!

• Zmiana również u gości. Za Gutkovskisa na placu melduje się Roman Gergel.

• Za Surdykowskiego wchodzi Oskar Paprzycki.

• Znowu przycisnęli bardziej gracze Bruk-Bet Termaliki, ale nie mogą przełamać obrony Chojniczanki.

• Kąt był zbyt ostry, by Gutkovskis mógł zaskoczyć Janukiewicza.

• Ajjj! Piłka przerzucona na drugą stronę do Miłosza Przybeckiego, a ten kropnął tuż obok słupka!

• Akcja za akcję. Raz atakują miejscowi, po chwilę odgryzają się niecieczanie. Ciekawe spotkanie, brakuje tylko bramek.

• W krótkim odstępie czasu dwa kornery dla Chojniczanki, ale dwa razy na posterunku Budziłek.

• Za mocne dośrodkowanie w wykonaniu jednego z zawodników Chojny.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Chojnicach.

• Strzał Piotra Wlazły jednak beznadziejny.

• Za faul tuż przed polem karnym ukarany Paweł Zawistowski.

• Kartkę ogląda... rezerwowy zawodnik Chojniczanki, Damian Piotrowski, który żywiołowo komentował decyzje sędziego. Oczywiście jego zdaniem przeciwko gospodarzom.

• Od kilku minut bardzo nerwowa atmosfera na boisku.

• Jeszcze jeden strzał aktywnego Łotysza z Bruk-Betu, ale broni Janukiewicz.

• Duże zamieszanie. Wydawało się, że gracz Termaliki zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym, ale sędzia pozostał niewzruszony.

• Jovanović ukarany żółtą kartką za ostry faul na Grzelczaku.

• Niecelny strzał Krzysztofa Danielewicza sprzed pola karnego.

• Świetna parada Budziłka po strzale Surdykowskiego! To mogło zakończyć się golem.

• W odpowiedzi po akcji Piotra Grzelczaka dobrze znalazł się Janusz Surdykowski, strzelił celnie, ale zbyt lekko.

• Z główki uderzał Kupczak, ale bardzo lekko.

• Obrońcy zablokowali próbę Vlastimira Jovanovicia, a przy bezpańskiej piłce najszybciej pojawił się Radosław Janukiewicz.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Przemysław Pietruszka, ale spokojnie wyłapał to Łukasz Budziłek.

• Do uderzenia z powietrza złożył się Gutkovskis, ale wykonanie bardzo słabe.

• Świetna prostopadła piłka do Vladislavsa Gutkovskisa, Łotysz uderzył, ale świetnie obronił bramkarz gospodarzy!

• W ostatniej chwili zablokowana próba strzału w wykonaniu Mateusza Kupczaka.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Porażkę przed przerwą na mecze międzynarodowe zaliczyła również Termalica, ale ona akurat się z nią liczyła. W Częstochowie uległa bowiem samemu Rakowowi (0:1) - murowanemu kandydatowi do gry na najwyższym szczeblu. Czy dzisiaj o punkty będzie "Słonikom" łatwiej?

• Chojniczanka przegrała dwa razy z rzędu. Jej kibice największy żal mogą mieć o ostatnie spotkanie, z Chrobrym Głogów, w którym druga stracona bramka padła dopiero w doliczonym czasie.

• Witamy! W sobotnim spotkaniu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi Chojniczanka Chojnice zagra u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zapraszamy na relację na żywo!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Chojniczanka - Termalica LIVE! Grają sąsiedzi z tabeli

Chojniczanka - Termalica LIVE! Grają sąsiedzi z tabeli ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Jedni i drudzy mieli walczyć o Lotto Ekstraklasę, a tymczasem urządzili się w środku tabeli. Relacja LIVE z ich bezpośredniego spotkania od godziny 17:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

- Brakuje szczęścia w niektórych sytuacjach. Strzał, który ląduje na słupku czy poprzeczce nie jest na tyle niecelny, aby mówić tu o rażącej niedokładności. Trzeba pomóc szczęściu. Musimy zrobić wszystko, aby się przełamać, a nie myśleć „co by było gdyby” - podkreśla pomocnik Paweł Zawistowski cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Porażkę przed przerwą na mecze międzynarodowe zaliczyła również Termalica, ale ona akurat się z nią liczyła. W Częstochowie uległa bowiem samemu Rakowowi (0:1) - murowanemu kandydatowi do gry na najwyższym szczeblu. Czy dzisiaj o punkty będzie "Słonikom" łatwiej? W to wierzy m.in. napastnik Vladislavs Gutkovskis. W zeszłą niedzielę Łotysz miał okazję wystąpić przeciwko Polsce (0:2) w el. Euro 2020: - Po meczu z Polską pozostały mi bardzo miłe wspomnienia. Czułem się jakbym grał w domu. Lata spędzone w Polsce, zrobiły swoje. Atmosfera na Stadionie Narodowym była świetna, ale też podopieczni Jerzego Brzęczka to jest wysoki poziom - stwierdził Gutkovskis (cytat za stroną Termaliki).

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.