1 1 połowa

• Koniec meczu! Chojniczanka wygrywa z GKS-em Jastrzębie!

• Sędzia główny dolicza aż 7 minut!

• Damian Tront ukarany żółtą kartką.

• Niewykorzystane sytuacji lubią się mścić! Mimo osłabienia Chojniczanka jest bardzo blisko zwycięstwa! Oskar Paprzycki dograł idealnie do Drozdowicza, który bez zastanowienia huknął pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Emil Drozdowicz dobija gości!

• Ależ pecha ma Rafał Adamek! Po niewykorzystanej sytuacji sam na sam teraz trafia prosto w spojenie słupka z poprzeczką!

• Tomasz Mikołajczak potrzebuje pomocy medycznej. Gospodarze przez chwilę będą grać w 9.

• Rafał Adamek marnuje okazję sam na sam! To powinno być 2:2!

• Trener bramkarzy Chojniczanki Paweł Skiba nie wytrzymał ciśnienia i otrzymał drugą żółtą kartkę. Mecz będzie musiał dokończyć na trybunach.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Łukasza Norkowskiego zmienia Rafał Adamek.

• Strzelec drugiej bramki dla Chojniczanki Aghwan Papikjan opuszcza murawę. Zmienia go Mateusz Żukowski.

• Mimo osłabienia Chojniczanka nie pozwala rywala rozwinąć skrzydeł. Mecz wygląda na bardzo wyrównany i nie zapowiada się, aby goście mieli doprowadzić do remisu.

• Ukarany żółtą kartką został Kamil Jadach.

• Adam Żak melduje się w miejsce Jakuba Wróbla.

• Oskar Paprzycki ukarany żółtą kartką.

• Kamil Sylwestrzak zmienia Mateusza Kuzimskiego.

• Ormianin znakomicie odnalazł się w polu karnym rywala i strzałem z ostrego kąta daje prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aghwan Papikjan!

• Jacek Podgórski ukarany czerwoną kartką! Chojniczanka traci zawodnika!

• Czas na drugie 45 minut!

• Paweł Zawistowski próbował jeszcze groźnego strzału, ale świetnie obronił bramkarz GKS-u. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę, która kończy się remisem 1:1!

• Goście pod koniec pierwszej połowy próbują zaatakować bramkę rywala, ale nie za bardzo im się to udaje.

• Chojniczanka miała rzutu wolny na 20 metrze od bramki. Paweł Zawistowski trafił jednak prosto w mur.

• Szkoleniowiec gości również zdecydował się na zmianę przed przerwą. Dominik Kulawiak schodzi, a zmienia go Oskar Mazurkiewicz.

• Grzegorz Drazik obronił strzał Zawistowskiego. Mikołajczak próbował jeszcze dobić futbolówkę, ale był na spalonym.

• Goście kilkukrotnie próbowali strzałów z dystansu, jednak żaden nie przyniósł pożądanego efektu.

• Michal Obrocnik, który szybko otrzymał żółtą kartkę już w 26 minucie opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Jacek Podgórski.

• Początek meczu zdecydowanie należy do gospodarzy. Chojniczanka oddała 5 strzałów na bramkę, a GKS tylko jeden - z rzutu karnego, który zakończył się golem.

• Aghwan Papikjan przeprowadził znakomitą akcję, dograł do Mikołajczaka, który płaskim strzałem pokonuje Grzegorza Drazika.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak doprowadza do remisu!

• Tomasz Mikołajczak zamykał akcję swojej drużyny, ale zrobił to już zza linii końcowej.

• Michal Obrocnik ukarany żółtą kartką.

• Michal Obrocnik uderzył na bramkę, ale świetni broni bramkarz gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Tront bardzo szybko otwiera wynik meczu!

• Rzut karny dla GKS-u Jastrzębie po zagraniu ręką zawodnika gospodarzy!

• Mecz rozpoczęty!

• Zwodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Inne humory panują w szeregach GKS-u Jastrzębie. Goście notują serię 7 spotkań bez porażki i znajduje się tuż za miejscem, który pozwoliłby im grać w barażach o awans do Ekstraklasy. Czy dzisiaj ta seria zostanie podtrzymana?

• Chojniczanka bardzo źle weszła w ten sezon. Jak co roku aspiracje sięgały nawet walki o awans, ale rzeczywistość okazała się bardziej brutalna.Jak na razie podopieczni Josefa Petrika zajmują miejsce 16, które powoduje degradacje do II Ligi.

• Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Monika Smól

Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie ONLINE. Drużyna Chojniczanki na własnym terenie osiąga marne wyniki i traci sporo goli. Słabość ekipy z Pomorza będą starali się wykorzystać piłkarze GKS 1962 Jastrzębie. Początek meczu o godzinie 18. Relacja LIVE w GOL24!

Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie ONLINE

Zespół Chojniczanki sezon rozpoczął dużo poniżej oczekiwań. Zamiast spoglądać na czoło tabeli, znacznie bliżej mu do strefy spadkowej. Co gorsza ekipa z Chojnic daje się łatwo ogrywać na swoim terenie. A ze względu na prace modernizacyjne zaplanowane na początek przyszłego roku aż osiem z dziesięciu spotkań rozegrała przed własną publicznością

Bilans tych gier wygląda bardzo słabo. Podopieczni Josefa Petrika u siebie wygrali tylko dwa, natomiast przegrali aż pięć spotkań. Przed tygodniem w Chojnicach gładko ulegli Radomiakowi Radom 1:3. Z kolei w Totolotek Pucharze Polski musieli uznać wyższość Rakowa Częstochowa.

Co innego GKS Jastrzębie. Zespół ze Śląska wygrał dwa ostatnie ligowe mecze, a w środę odprawił Bruk-Bet Termalicę w Pucharze Polski. Warto zauważyć, że drużyna Jarosława Skrobacza w lidze przegrała tylko raz (w trzeciej kolejce ze Stomilem Olsztyn) i plasuje się na wysokim szóstym miejscu.

W poprzednim sezonie starcia GKS-u i Chojniczanki kończyły się remisami. W Jastrzębiu padł bezbramkowy remis, z kolei rewanż zakończył się wynikiem 1:1. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Sędziować będzie Sylwester Rasmus z Torunia.

Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanki z GKS-em Jastrzębie nie będzie transmitowane. Początek meczu o godzinie 18. Relacja LIVE w GOL24! Zapraszamy.